KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16794091
nr 1679 4091
J Andersson. Signerad, daterad 1936. Olja på duk, 68x100cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:48:43
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr